PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia na moim blogu są mojego autorstwa, jeżeli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie wzory pozyskuję z internetu lub sama wykonuję.

niedziela, 8 stycznia 2017

witajcie w 2017 roku

Już dłuższy czas zabieram się do napisania posta, ale coś mi to nie wychodzi. Tak długo tu nie byłam, że mam sporo zaległości. Dostałam od Was kochane kilka rzeczy, którymi chcę się tu pochwalić, ale najpierw muszę zrobić zdjęcia, więc pokażę później. Na początek roku życzę Wam, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia i nigdy nie brakowało zapału i pomysłów do pracy.

Książka, którą wysłałam w świat, już do mnie wróciła. Zgodnie z obietnicą puszczę drugą część, ale jeszcze nie jestem na to gotowa. W najbliższym czasie opublikuję post z zapisami.

Gorszy czas myślę, że mam już za sobą, choć nadal większego zapału do pracy nie mam. Myślę, jednak, ze powoli wszystko wróci do normy. Końcówka roku upłynęła na chorobach, po kolei wszyscy chorowaliśmy. Przewinęła się przez nasz dom nawet szkarlatyna, jeszcze walczymy z gronkowcem złośliwym, ale mam nadzieję, że dobijamy do mety. To jednak okaże się za jakieś trzy tygodnie.

Na pewno nie uda się mi też nadrobić wszystkich zaległości w Waszych postach, ale powoli zacznę też do Was zaglądać :-)

8 komentarzy:

 1. Chyba Cię wywołam myślami , nie dalej jak wczoraj o Tobie myślałam, że tak nagle zniknęłaś. Domyślałam się że pewnie masz jakiś grubszy powód. Cieszę się że powoli wracasz . Życzę dużo zdrowia i pogody ducha , trzymam tez kciuki za wyjście z choroby , łatwo nie jest ja to wiem .. ale dasz radę !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam w Klubie, włącznie z tą na " D ". Życzę zdrowie, bo jak nie Ty. to kto ?!
  Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też pomyślałam o Tobie ...tak cichutko u Ciebie ??
  A my bijemy się w domu o ocieplacz na kubek od Ciebie , wszyscy chcą go mieć :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kornelko! Również Tobie Życzę wszystkiego Dobrego w tym Nowym Roku! A szczególnie Życzę Ci Zdrowia. Cieszę się że wracasz do nas - Pozdrawiam Cię Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana to dużo zdrówka życzę Wam wszystkim i dużo siły i zapału do tworzenia i żeby ten rok był dla Ciebie dobry a uśmiech z Twojej twarzy nie schodził :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło Cię znowu widzieć :-)

  Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia - niech depresja i wszystkie inne paskudztwa, opuszczą Twój dom raz na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło że znowu z nami jesteś i kryzys zażegnany. I chyba każda z nas ma czasami taką chwilę zwątpienia. Najważniejsze, że znowu jesteś. A w tym nowym roku przesyłam życzenia zdrowia, radości, pozytywnych myśl, kreatywności i wariacji twórczej. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kornelio, przykro czytać,toteż życzę szybkiego powrotu do pełi sił. Ja dopiero też zbieram się po chorobie- dawno nie ne był z tego powodu. Zdrowia życzę, kochana :)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)