PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia na moim blogu są mojego autorstwa, jeżeli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie wzory pozyskuję z internetu lub sama wykonuję.

środa, 12 listopada 2014

Licznik złapany

Kochaniutkie nawet się nie spodziewałam, że to już dziś uda się komuś złapać licznik. Rano jak sprawdzałam, to jeszcze sporo było 200 wyświetleń do stanu 11 111. Myślałam sobie o to dziś jeszcze się nie uda, a tu siadam teraz do komputera i szok. Mam maila z takim zdjęciem:










I szczęka mi opadła, że to już dziś się stało. A tą szczęśliwą osobą jest Natalia Stefaniak. Proszę Cię Natalko o adres i cierpliwość w oczekiwaniu na niespodziankę, bo nie zdążyłam jej jeszcze przygotować. Dopadła mnie grypa i ostatnimi czasy nie mam sił na robótkowanie. Przy tej okazji chcę podziękować wszystkim, którzy mnie odwiedzają i zostawiają komentarze. Cieszę się ogromnie, że podobają się Wam moje prace. Dziękuję, że jesteście tu ze mną :)

7 komentarzy:

 1. A ja się zagapiłam i nie złapałam, ale maila do Ciebie przed momentem wysłałam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się bardzo bo to pierwszy licznik jaki złapałam. Miałam fuksa, jak weszłam brakowało niewiele :) pozdrawiam i dziękuję za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Natalii i Tobie, bo to świadczy o tym, że podoba się internautom to, co robisz, no i Twój blog ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba będę musiała też zorganizować taką zabawę, bo jak wchodzę na blog to nigdy nie umiem idealnie złapać kolejnego tysiąca ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety przegapiłam:(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)