PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia na moim blogu są mojego autorstwa, jeżeli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie wzory pozyskuję z internetu lub sama wykonuję.

poniedziałek, 1 grudnia 2014

Creative Blog Tour
Z ciekawością czytałam posty z zabawy "Creative Blog Tour", ale nigdy nie myślałam, że i ja zostanę do niej zaproszona. Jak odpisywałam Małgosi to jeszcze nie wiedziałam, że w moim życiu tak szybko nastąpią zmiany. Dopiero za dwa dni dowiedziałam się, że już 28 listopada rodzinka się nam powiększy o kolejnego syna, a co za tym idzie coraz mniej czasu będzie na robótki i blogowanie. Myślałam, że to nastąpi dopiero w grudniu, więc stwierdziłam, że trzeba jeszcze wykorzystać ten czas he, he :). No, ale skoro powiedziało się A to trzeba powiedzieć i B. W tym miejscu chcę Wam powiedzieć, że na razie będzie mnie tu mniej, bo niestety wszyscy musimy przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Dziewczyny, które zapisały się na zabawę "Podaj dalej" informuję, że powoli kończę Wasze prezenty i stanę na głowie, żeby paczuszki dotarły do Was przed świętami. Podobnie ze złapanym licznikiem, zrobię wszystko, aby prezent powstał od razu jak uporam się z wyżej wymienionymi niespodziankami. A teraz do konkretów:


Do zabawy zaprosiła mnie Małgosia, czyli Zadziergana Owieczka. Znamy się wirtualnie i bardzo lubię zaglądać na jej blog. Można u niej znaleźć wiele ciekawych prac, jest taką pracowitą mróweczką. Czasami zastanawiam się czy ona w ogóle śpi. Dzięki tej zabawie dowiedziałam się, że Małgosia pochodzi z Opolszczyzny. Koniecznie zajrzyjcie i podziwiajcie jej prace.


Zabawa polega na tym, że trzeba odpowiedzieć na pytania i wytypować kolejne osoby do zabawy. Zatem moje odpowiedzi na pytania:

1. Nad czym obecnie pracuję?

Hmmm... no właśnie obecnie mam wiele prac zaczętych i mało czasu na robótki. No, ale robię prezenty do zabawy "Podaj dalej", haftuje salowe obrazki ( SAL koktajlowy, księżycowy i Rossetta). A, że święta są za pasem, to również robię stroiki świąteczne.

2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży?

Każda ręka robi inaczej i nawet jeżeli kogoś naśladuję, to i tak inaczej mi to wychodzi, ale zawsze szukam inspiracji. Rzadko kiedy zdarza mi się coś samodzielnie wymyślić.

3. Dlaczego piszę (bloguję) o tym co tworzę (robię)?

Chciałam pokazać moje tworki szerszej publiczności, dlatego postanowiłam pisać bloga.

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?

Hmmm... cóż najczęściej robię coś co jest mi potrzebne, np. kartki, stroiki itp. Takie robótki sprawiają mi przyjemność, więc lubię posiedzieć wieczorami i coś dłubać.


No dobrze, to trzeba też wytypować kolejne osoby. Trudna sprawa, bo wszystkie blogi, które odwiedzam mnie zachwycają, długo myślałam kogo zaprosić. Wytypowałam trzy, ale tylko jedna zgodziła się na udział w zabawie. W tym miejscu chcę powiedzieć, że nie mam żalu do dziewczyn, które mi odmówiły. Wiem, że jest to wyzwanie, bo trochę czasu potrzeba na poszukanie dziewczyn, a potem trzeba jeszcze posta napisać :)

A zatem osobą, która przyjęła zaproszenie do zabawy jest Milena znana jako Milka Chmiel z bloga Rozmaitości Milki
Poznałam ją dzięki wymianie kartkowej u Czarnej Damy. W listopadzie miałam przyjemność otrzymać od niej śliczną quillingową karteczkę. Prace, które u niej najbardziej podziwiam to quilling i origami modułowe. Gitara, którą zrobiła na wyzwanie u Danusi powaliła mnie z nóg. Na jej blogu jest wiele ciekawych prac, zawsze chętnie do niej zaglądam. Zajrzyjcie i sami podziwiajcie.

No to na tyle dziś ;)8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za zaproszenie do zabawy i takie piękne wyróżnienie :) To teraz ja zabieram się do szukania kolejnych świetnych blogów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! też ostatnio byłam nominowana super zabawa

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sprawa z tymi nominacjami, Gratuluję CI serdecznie :) I fajnie masz, rodzina Ci się powiększy,m super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. FAJNIE było poczytać o Tobie coś bardziej osobistego :-) Gratuluje oczywiście wyróżnienia, to bardzo miłe jak ktos o nas pomysli.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyboru :) Z Milką też kiedyś byłam w wymiankowej parze- jestem więc posiadaczką jednej a prac Milki :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja Tobie gratuluję synka, niech się zdrowo chowa :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i dużo zdrówka dla synusia:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)