PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia na moim blogu są mojego autorstwa, jeżeli tak nie jest wyraźnie to zaznaczam.
Wszystkie wzory pozyskuję z internetu lub sama wykonuję.

poniedziałek, 1 maja 2017

obiecana książka

No więc w końcu w świat wyruszy druga część kociewskiej trylogii Anny Sakowicz, czyli To się da!
źródło 
A oto opis tej części:
"Joanna w trakcie rocznego urlopu dla poratowania zdrowia mieszka na Kociewiu i opiekuje się ciocią Zofią, energiczną starszą panią. Nowe miejsce staje się szansą na pozytywne życiowe zmiany. Wraz z córką Lusią wikła się w historię z przeszłości i próbuje odnaleźć tajemniczego Henryka z młodości cioci Zosi. Nastolatka wierzy, że miłość może przetrwać kilkadziesiąt lat. Czy faktycznie jest to możliwe?
Autorka stawia główną bohaterkę przed ważnymi decyzjami życiowymi. Każe jej wybierać pomiędzy stabilizacją zawodową a namiętnością, utartymi schematami a porywami serca. Ponadto zmusza ją do walki o nadzieję dla chorej na białaczkę Szpilki.
"To się da!" jest powieścią napisaną z dużym poczuciem humoru. Anna Sakowicz rozśmiesza, wzrusza, ale i pobudza do refleksji, dając czytelnikowi sporą dawkę pozytywnej energii. Książka jest kontynuacją "Złodziejki marzeń", ale można ją czytać bez znajomości pierwszego tomu."Książka posiada 300 stron i czyta się ją równie szybko oraz przyjemnie jak część pierwszą. Trzecia część też już się ukazała, ale jeszcze jej nie kupiłam. Jak kupię, przeczytam i ta wróci do mnie z powrotem,  to puszczę w obieg kolejną część. A na razie zapraszam to poczytania tej części.Zasady są następujące:
1. Udział w zabawie może wziąć każdy kto ma ochotę poczytać tę książkę.
2. Zapisy trwają do końca maja 2017, proszę zostawić komentarz wraz z informacją, czy zgadzacie się  na wysyłkę zagranicę (gdyby ktoś z zagranicy też miał ochotę poczytać).
3. Na przeczytanie książki macie trzy tygodnie, ale jak ktoś skończy wcześniej, to wysyła książkę dalej. Wysyłka listem poleconym na koszt własny.
4. Do książki dokładamy malutki prezencik (może być własnoręcznie przygotowany lub kupiony) z bilecikiem informującym kto go przygotował. Proszę też wpisać się do pamiątkowego zeszytu dla mnie.
5. Zachęcam do wstawienia podlinkowanego banerka na swoim blogu, żeby więcej osób dowiedziało się o tej książce.
6. Kolejność wysyłki zostanie ustalona na początku czerwca i wtedy też poleci książka ode mnie do pierwszej osoby.
No to zapraszam chętnych :)LISTA CHĘTNYCH:10 komentarzy:

 1. Jak nie jak tak. Zapisuję się z przyjemnością. Wysyłka tylko na terenie Polski.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chętnie się zapiszę. Pierwszy raz biorę udział w takiej zabawie. Wysyłka w Polsce. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. No popatrz, a ja właśnie wypoczywam na granicy żuławsko-kociewskiej 😃 Jestem tu kilka razy w roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa zabawa, jeśli znajdę tylko nieco czasu, to chętnie wezmę udział. Pozdrawiam majowo i zapraszam do swoich kącików, w tym do dyskusji pod moim ostatnim postem! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się oczywiście.Pozdrawiam.Wysyłka w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja się zapisuję.. Bo książeczka wydaje mi się dość ciekawa.. Wysyłka na terenie Polski.. Banerek jest już na stronie..
  http://swiat-haftu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapisuję się. Lubię takie klimaty i historie życiem pisane.Wysyłka na terenie Polski. Banerek umieszczę na moim blogu.
  http://stopchwilka.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy mozna sie jeszcze dopisac?

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie Etoile mówi mi jaką fajna druga część. Pierwszą u Ciebie czytałam czy zrobisz wyjątek mi mogę doczytać też druga?

  OdpowiedzUsuń
 10. Książkę puscilam dalej, byla swietna na trzecią część również jestem chętna, dziękuje za możliwość przeczytania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :)